Акція: даруємо всім знижку 40грн. на перше замовлення

Безплатна онлайн еротика: фільми, секс-фото і ставлення до цього жінок

Анкети сайтів знайомств часто мають такий пункт - "Чи любите ви онлайн фільми з еротикою, сексуальні фото?". Зазвичай дівчата відповідають"Ні"! І це, звісно ж, брехня в переважній більшості випадків. Сучасні жінки досить часто відвідують відповідні ресурси в інтернеті та ставляться до еротики (онлайн роликів та картинок) так само, як і чоловіки - як до збуджуючих, повчальних, розважальних, а не вульгарних і відразливих.

фото еротика

Володимир, 30 років.

Мені не попадалося дівчат, які б не дивилися еротичні фото або фільми. Більше того, навіть багато просто знайомих самі просили мене що-небудь їм принести або записати на диск. І у багатьох батьків друзів і знайомих я теж зустрічав відеокасети подібного змісту та картинки.

Олександр, 28 років.

Майже усі жінки, яких я знаю, розглядають еротичні фотки, дивляться фільми онлайн, і збуджуються від цього. Багато хто не має нічого проти того, щоб це дивилися і їх чоловіки.

Ігор, 35 років.

Вони не люблять - вони просто обожнюють дивитися таке, але не усі!

 Дійсно, не всі – так само як не всі втрачають розум від анального сексу, не всі здатні випробувати секс утрьох або танцювати стриптиз на столі.

 Не дивляться і категорично не сприймають еротику жінки, виховані у пуританському стилі, або ті, хто колись подивився щось дійсно огидне, позбавлене смаку і сформував вкрай негативну думку про кіно такого роду.

 Андрій, 31 рік.

Більшість дівчат говорять, що їм це не подобається, що їх нудить від цього лайна. Проте я більше ніж упевнений, що будь-яка з них при перегляді такого відео заводиться. Хоч трохи, а заводиться. Якщо ми голодні і бачимо їжу - ми хочемо її (хіба що не хапаємо її з полиць в магазині через виховання). Отже виховання, розуміння про естетику і романтизм не дають зізнатися дівчині про те, що їй подобається, а що ні.

Моя дівчина теж говорила «Фе! ніколи не дивитимуся цю гидоту». Пройшов час, і усі карти розкрилися.

чоловік дивиться еротику онлайн безкоштовно

Отже, дивляться або дивились еротичні фільми усі.

Дивляться насамоті. Інше питання, якщо це стосується перегляду онлайн фільмів з партнером. Тут жінки поділяються на «сам не гам, і другому не дам», «сам - гам, а він нехай тільки спробує» і «а чи не зайнятися нам чимось брудним під свіжу порцію «порнушки»?...

Основна ідея таких роликів – принесення задоволення тому, хто їх дивиться. Особливо це стосується тих, хто любить жорсткий секс, підкорення і біль, жіноче або чоловіче домінування, груповий секс, що містить множинне проникнення, анальний секс. Якщо жінки «сам не гам» будуть з піною біля рота кричати, що порнушка є чимось брудним і непристойним, то для жінок «а чому б і ні» це один з додаткових стимулів отримати задоволення.

 Часто певні категорії людей таврують еротику швидше не за вигадану шкоду, а за відсутність подібної різноманітності у власному сексуальному житті. Адже далеко не кожен бачив своїми очима інтимний момент мастурбації вібратором, глибокий мінєт у виконанні молоденьких дівчат, вправний масаж простати чи лесбійські ігри спокусливих німфоманок.

 Отже, ви полюбляєте «полуничку» та бажаєте урізноманітнити свій секс з коханою, тоді для вас декілька порад, як «підсадити» жінку на еротику та «наглядно» розповісти їй про свої фантазії.

Тип перший: Ваша жінка категорично проти перегляду

Така собі «дівчина з тараканами», «відмінниця» або «міс романтика» з букетом комплексів. Її добре заводять жіночі романи та сопливі мелодрами, з дитинства їй навіювали, що секс – це не головне у відносинах і чоловік повинен любити її такою, якою вона є – тендітною і піднесеною. Вона ніколи не мастурбує (або дуже рідко), бо вважає це гидотою і позором. Її одяг важко назвати збуджуючим, а голою вона взагалі ніколи не спить. Якщо в неї і бувають секс-фантазії, то вона про них ніколи в житті не розповість, тим більше вам, бо це зруйнує її образ чистоти і непорочності. Про ініціативу у сексі теж можете забути.

Якщо вона застає чоловіка за переглядом порно, або знаходить журнали, з яких так і пруть картинки з еротикою чи фото на комп’ютері, її мозок малює собі жахливий ланцюжок: перегляд порно – збудження – пошук способу «спустити пар» - мастурбація або (ще гірше) інша жінка. При цьому її переповнює відраза: «Яка гидота! В нас такого нема і ніколи не буде», роздратування і гнів з приводу того, що «чоловіки-полігамні тварини» і, як фінал, висновок: «Він точно мені зраджує!».

Ваші дії: така дівчина скоріше за все дуже любить учитися. На цьому і зробіть акцент, бо в еротичних фільмах є багато нерозв’язаних для неї прикладів і задач. Любителька створювати фільми та картинки  в своїй уяві, коли читає чергову «історію вічного кохання», зможе знайти для себе багато цікавого в таких категоріях еротики як фетиш, гламурний секс, панчохи - вони, як правило, не містять жорстких сцен. З онлайн фільмів виберіть для неї щось із сюжетом: ваша головна задача зараз – зацікавити дівчину, тому свої уподобання у вигляді більш жорсткої еротики запхайте на деякий час десь подалі заради успіху «операції». Тут доречними будуть американські еротичні фільми, які навіть називають орієнтованим на велелюбну слабку стать і сімейні пари. Така "полуничка" може нагадати дівчині улюблені «мильні» серіали своєю кінематографічністю та красою. А можна взагалі почати з мультфільмів або мальованої еротики, як, наприклад, аніме хентай.

Ще простіше зацікавити дівчину за допомогою еротичних фото. Картинки – це ж початок початків в житті майже кожного. Згадайте своє дитинство і свої перші картинки з еротикою. Чи ви думаєте, у вашої дівчини їх не було? Були. Спочатку фото, які показав хтось із друзів, потім книжки типу «Історія О», «Суперплоть» чи «Мадам» з батьківського загашника, а пізніше вже і еротичні фільми. Отже, фото з чоловічих журналів або онлайн фільми, які поступово слід перевести на більш відверті сюжети – це такий собі «light»-спосіб визвати у дівчини інтерес до еротики. Деяким дівчатам навіть більше до вподоби статичні зображення, а не відеофільми, бо дають змогу дофантазувати будь-що та посмакувати те, що зображене, чого інколи не встигаєш зробити, дивлячись "полуничку". Головна ваша задача – зробити так, щоб дівчина перестала соромитися свого збудження, потім ви можете почати її пестити, м’яко підштовхуючи до мастурбації. А там вже хай вам порнушка безплатно допомагає…

дивляться безплатне порно разом

Тип другий: жінка абсолютно не проти перегляду чоловіком еротики або дивиться еротичні фільми разом з ним.

Вона чудово розуміє, що чоловіки люблять розглядати жіноче тіло. Неважливо, де будуть ці картинки: еротика на рекламних плакатах, еротичні фото у журналах чи безплатно на пляжі. Вона знає, що чоловіки люблять оцінювати, прикидувати, захоплюватися, «поїдати» очима, а еротичні картинки дають змогу милуватися «краєвидами» скільки душі заманеться. Це ж чоловіча природа, а навіщо з нею боротися? Треба її повернути на користь собі!

Вона в курсі доведеного вченими факту, що любителі безплатної "полунички", мають дуже міцну і стійку психіку. У них здоровий сон, ніхто з них не проявляє ніяких ознак агресії або недоброзичливості. Більше того, у цих людей досить низька схильність до депресій, а за сьогоднішніми мірками це дуже велика цінність. Еротичні фільми навчають замислюватися про задоволення партнера і не дозволяють людині бути егоїстом. А ще в таких фільмах герої виглядають цілком земними: чоловіки там не завжди на висоті, та у жінок можна побачити целюліт на весь екран. Тому ніяких комплексів щодо своєї зовнішності, якою неідеальною вона б не була.

Ця жінка любить спонтанний секс і знає, що чоловіки хочуть від жінок ентузіазму, більше намірів, очевидності і прямоти, тобто "відкритішої і напористішої" поведінки.

Іноді чоловік заслуговує того, щоб відкласти убік усі свої справи. Адже більшість чоловіків вважають, що спонтанний секс, як у еротичних фільмах - найкращий.

 Аліна, 25 років.

Терпіти не можу, коли чоловік починає «домовлятися» про секс, мене дуже заводить близькість без «підготовок» та іншої словесної тягомотини, коли він ніжно, але з напором починає свою справу, незважаючи ні на що. Я дуже підтримую такі «напади», тому сама часто їх влаштовую.

 Чоловікам подобаються активні партнерки, як онлайн-роликах, які люблять експериментувати в сексі, яких збуджує все нове і незвідане. Жінка, здатна постійно дивувати чоловіка, яка при цьому сама отримує задоволення, надовго затримається в його обіймах.

 Ірина, 29 років

Секс під час перегляду еротичного фільму дуже і дуже стимулює! Але це повинно бути не завжди, бо візуальне збудження може перейти у звичку і без такого задоволення досягти буде важко. От у якості родзинки "полуничка" - це саме те, що треба!

 Ваші дії: Дізнайтеся про її секс-фантазії та сміливо втілюйте їх у життя, не обмежуючись одним лише переглядом еротики, як би сильно вона вас обох не збуджувала. Створюйте свою власну "полуничку", робіть еротичні фото або знімайте домашнє відео, а потім переглядайте на своєму комп’ютері. Така домашня порнушка – цікаве видовище і справляє зазвичай не менш збуджуючу дію, ніж еротичні фото з участю професійних акторів.

Вам, як і всім чоловікам, напевно подобається спостерігати в онлайн фільмах за двома дівчатами, що займаються одностатевою любов’ю. Можливо, ви вважаєте це "боротьбою" двох самиць за свого самця. Звичайно-незвичайний секс утрьох можна не тільки подивитися в онлайн еротиці бесплатно - можна «приміряти» його на себе. Погодьтесь, що чоловіки люблять іграшки, неважливо які. Чудово! Секс утрьох можна імітувати за допомогою мастурбаторів і вагін (у випадку імітації «чоловік та дві жінки») чи фалоімітаторів, якщо це буде фантазія про двох чоловіків і жінку. Секс-лялька також може дуже реально відтворити відчуття присутності «третього».

Якщо ви любите сюжетні чи костюмовані фільми (еротика на тему казок, художніх творів літератури чи кіно), сміливо експериментуйте з секс-костюмами. Секс-ігри – це безплатна еротика у вашому власному виконанні з втіленням всіх жаданих образів еротики онлайн.

Якщо ви хотіли б, щоб за вашим сексом хтось спостерігав, чи самі хочете побути спостерігачем еротики безплатно, скористуйтесь Інтернетом і веб-камерою, відвідайте секс-чат, щоб подивитись безплатну еротику онлайн або спробуйте пограти у доггінг.

3D еротичні ігри удвох також дуже урізноманітнять ваші і без того жаркі стосунки. На здоров’я! Аби лише не переступали межу онлайн еротики, про яку, до речі, дуже легко «домовитись на березі».

жінка знімається в еротичному чи порно-фільмі

Тип третій. Жінка обожнює дивитись еротичні фільми онлайн частіше за чоловіка, а можливо і сама не проти знятись в порно.

Жінка, яка скачує фільми еротику, картинки онлайн частіше за чоловіка - такий же «динозавр», як і чоловік, який вишиває хрестиком. Такі «екземпляри» в більшості випадків шокують чоловіків, деякі навіть відмовляються вірити, що таке взагалі можливе. Когось це навіть лякає, бо вони, мабуть, не згодні віддати суто чоловічу територію онлайн еротики жінці в користування або на втіху. Але факт є фактом, жінки іноді перепльовують чоловіків у своїх уподобаннях щодо непристойної еротики та картинок з еротикою-фото. Перш за все слід зауважити, що така жінка є, як і більшість чоловіків, «візуалкою», тобто її стовідсотково скоріше збудять відверті і навіть досить жорсткі сцени еротики онлайн, ніж «телячі ніжності». Вона може бути бісексуалкою або лесбіянкою, а може бути «сірою мишою» з дуже розпусним і глибоким «внутрішнім світом», для якої не існує гальм. Вона екстремалка і ненаситна істота, розпусниця чи німфоманка, дуже полюбляє еротичні фото та еротичні фільми онлайн, досконально знає своє тіло, хоче і може отримувати задоволення від безплатної еротики онлайн та фільмів. А ще вона вже просто переситилась кількістю побачених відео про еротику, тому їй потрібні все більш витіюваті сюжети картинок з еротикою на фото, які «пробирають» до кісток.

 Ваші дії: Скоріше за все, вона буде реалізувати будь-яку вашу фантазію, запозичену з безплатної еротики онлайн чи еротичних фільмів онлайн в реальному житті. Але і ви приготуйтесь до її фантазій, бо вони будуть такими, що онлайн фото позаздрять їй. Та що там казати, вона може не тільки дивитись онлайн еротику, а і знятись у порно. Готуйтесь. Весь арсенал іграшок для дорослих – до бою! А в органайзер будьте готові внести записи: «путівки в секс-тур», «свінг-знайомство», «оргія на вечірці» і т.д.… Тож, успіхів!

Еротична білизна

На сайті представлені фото еротичного характеру, призначені для перегляду тільки повнолітніми! Переглядаючи цей сайт ви підтверджуєте, що вам виповнилося 18 років.

© 2018 Секс шоп Метелик