Секс шоп Віагра змінює назву на Metelyk

Все про це...

Продовження статевого акту

Ви прагнете продовжити статевий акт і принести більше задоволення партнерці? Дана стаття дає кілька технік та порад як збільшити тривалість.

 

Всі способи збільшити член - правда і міфи

Як збільшити пеніс без небезпечних експериментів, правильно вибрати «чудо-засіб» і дійсно працюючі методики. Про все це ми запитали у лікарів.

 

Перший анальний секс

Багато чоловіків і жінок мріють спробувати анально. Але тут не все так легко і просто, тому якщо ви хочете, щоб добре було обом, потрібно набратись терпіння і добре підготуватись. Дана стаття допоможе вам дізнатись про всі тонкощі.

 

Іграшки для інтимного задоволення

Інтимні іграшки допомагають досягти сексуального задоволення подружнім парам будь-якого віку, особливо при певних медичних проблемах одного або обох партнерів, або психологічній скутості при близькості партнерів в ліжку. Також інтимні іграшки використовуються самотніми людьми, які через різні причини не можуть знайти собі партнерів для задоволення.

 

чоловік хоче сексу

Ігри для дорослих - сценарії

Сценарії для заняття сексом в різних стилях: По окупантськи, По комуністськи, По секретутськи, Старе німе кіно, Городне асорті, По гусарськи, По французськи, Німецька класика, Шкільне, По старорусьски, Чорна вдова, Космічно і т.д.

 

Масаж простати в домашніх умовах

Чоловічим еквівалентом точки G є простата. Масаж передміхурової залози доставляє безліч прекрасних моментів чоловікові. Жінки - вчіться, і ваш коханий точно буде не проти!

 

Прелюдія або Ігри для дорослих

Ігри - прекрасний спосіб реалізувати свої давні фантазії, не мучившись питанням, як розповісти про них партнерові. А заразом упізнати і його таємні бажання…

 

Безплатна онлайн еротика: фільми, фото і ставлення до цього жінок

Чи любите ви онлайн фільми з еротикою, пікантні фото?". Зазвичай дівчата відповідають"Ні"! І це, звісно ж, брехня...

 молода пара після сексу любується заходом сонця

Відношення до сексу у чоловіків і жінок

Не прислухаючись до інстинктів, ми зробили масу помилок. Ми були такі зайняті здобуттям задоволення в ліжку, що через це забули свої жіночі обов’язки. Ми були егоїстичними і безглуздими. Ми завили, що ми не одні в ліжку і що дати чоловікові задоволення і насолоду не менш важливо, ніж отримати його. Ми забули, чому учили жінок споконвіків: що жінка повинна дбайливо охороняти своє найважливіше природне багатство - чоловіка...

 

Віагра - принцип дії препарату

Першим препаратом - символом успішного лікування імпотенції стала Віагра. Вона з’явилася 10 років тому і за цей час врятувала немало сімей, підвищила самооцінку мільйонів чоловіків по всьому світу. Дія Віагри заснована на локальному підвищенні загальної кількості крові в запале тіло пеніса, яке само по собі не викликає посилення сексуального потягу. Віагра не підвищує лібідо і не є “збудником”.

 

Не приховуйте інтимні фантазії!

Про свої інтимні фантазії потрібно говорити чітко, прямо і по суті. Не забувайте, що чоловік не розуміє натяків, а сприймає сказаний вислів майже буквально. Висловлюючи свої бажання, не думайте, що можете здатися розпусною, чоловіки обожнюють жінок, які не приховують своєї любові до втіх...

 

Сексуальні вихідні!

П’ятницю розпочнемо з прелюдії, в суботу можна реалізувати найпотаємніші бажання, а в неділю дозволено розслабитися. Після таких чудових вихідних, чоловік буде «кружляти» біля вас і наступні 7 днів...

 

Популярні товари

На сайті представлені фото еротичного характеру, призначені для перегляду тільки повнолітніми! Переглядаючи цей сайт ви підтверджуєте, що вам виповнилося 18 років.

© 2018 Секс шоп Метелик